WoF~Empire
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WoF~Empire

společné fórum pro členy impéria WoF strategické online hry Travian
 
PříjemHledatLatest imagesRegistracePřihlášení

 

 přípravy na válku

Goto down 
4 posters
AutorZpráva
nebel.romik

nebel.romik


Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 29. 06. 07

přípravy na válku Empty
PříspěvekPředmět: přípravy na válku   přípravy na válku Icon_minitime10/8/2007, 23:19

Zdravím vedení aliancí WoF!
Právě jsem zavedl v naší alianci krizový stav!
Prosím Vás zároveň, abyste zde napsali, zda nás můžete podpořit...
Útočné jednotky nepotřebujeme, ale pokud máte nějaké rozumné množství jednotek obranných, tak budu rád, když se zapojíte do defenzívy aliance *I*. Jsou to naši výjimeční spojenci, a pokud padnou, tak jsme na řadě my, CASIO. Chtěli bychom mír, ale oni ne a ne... a hlavně si dovolují na alianci *I*, ježto jsou slabší a je jich málo. Avšak oni odrážejí veliké útoky! Potřeboval bych, abyste mi tady a teď napsali, zda je můžete podpořit? Plán je takový:
my, CASIO podpoříme alespoň jednoho jejich hráče - budeme mu posílat obilí na výživu a suroviny pro rozšířování těžby obilí...
Vy, další aliance byste bránili dalšího hráče, atd. je jich docela málo, takže bychom to měli hravě zvládnout - ubránit je! (samozřejmě, že by oni bránili ¨- asi ty jejich slabší spoluhráče, ale na to bychom se ještě domluvili)

nyní už k samotnému krizovému stavu:

+ každý pátek od 0:00 do 21:30 mi pište Vaše stavy armád a těžby - za každou vesnici zvlášť
+ dodržovat denní plán:
1) Poslat příspěvek, komu určím každé ráno (pravidlo: NIC VÍC, NIC MÍŇ!)
2) vylepšit palisádu, zeď, hráz minimálně o 1 úroveň - toto platí pro HLAVNÍ VESNICI!
3) vylepšit minimálně jedno surovinové pole o 1 úroveň (je mi jasné, že když se staví sur.pol na úroveň 12, tak jich víc jak jedno v jedné vesnici za den nestihnete)
4) vytrénovat denně 20 pěších jednotek a 10 jízdy (minimálně)
5) zbylé suroviny: posílat do vedlejších vesnic na rozvoj těžby, tržnice a hlavní budovy
V hlavní vesnici budovat ze zbylých suroviny tržnici(lvl 12 a vyšší je optimální), hlavní budovu, stáje, kasárny, popř. další vojáky… NEUTRÁCET za zbrojnici, kovárnu apod.
6) veliký přebytek surovin hlásit mvedení, já to rozešlu po celé alianci

Rád bych si přečetl Váš názor - zda je to málo přísné, když se chystá válka, zda bych to měl tedy ještě íce zpřísnit, atd.

Děkuji za pozornost a za rychlou odpověď
Návrat nahoru Goto down
skalice

skalice


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 26. 06. 07

přípravy na válku Empty
PříspěvekPředmět: Re: přípravy na válku   přípravy na válku Icon_minitime11/8/2007, 20:59

já bych jen stěch přebytků vylepšoval jednotky
kovárna = útok(zbraně)
zbrojnice = obrana (brnění,zbroj)

Napiš jaká ta ali vůbec útočí,pochopil jsem že spojenec je I ale kdo jde po nich nevím.
Návrat nahoru Goto down
nebel.romik

nebel.romik


Poeet p?íspivku : 26
Registration date : 29. 06. 07

přípravy na válku Empty
PříspěvekPředmět: Re: přípravy na válku   přípravy na válku Icon_minitime11/8/2007, 22:24

Většinou chlapci z BA S. Aliance BA S2 je na šrot...
Návrat nahoru Goto down
Paczo

Paczo


Poeet p?íspivku : 33
Age : 37
Registration date : 30. 06. 07

přípravy na válku Empty
PříspěvekPředmět: Re: přípravy na válku   přípravy na válku Icon_minitime12/8/2007, 13:03

Postup se mi zda odpovidajici a vyuziti surovini efektivni.
Jenom mam trochu neblahy pocit, ze podobnou pomoc nebudou potrebovat jenom ali *I*, ale i nekteri nasi clenove v okoli souradnic 210 -10 a neake drobne....mame informace ze se na nas chysta K-N-V, snad k nicemu nedojde a situace se uklidni, ale lepe byti pripraveny!!
Návrat nahoru Goto down
skalice

skalice


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 26. 06. 07

přípravy na válku Empty
PříspěvekPředmět: Re: přípravy na válku   přípravy na válku Icon_minitime13/8/2007, 23:27

ahoj, pokud máte málo surovin a nemáte to daleko,běžte si proně do aliancí ASJ (jsou tři),řekněte to svím lidem
Návrat nahoru Goto down
veryangryman




Poeet p?íspivku : 25
Registration date : 29. 06. 07

přípravy na válku Empty
PříspěvekPředmět: Re: přípravy na válku   přípravy na válku Icon_minitime14/8/2007, 19:23

Nevim, jestli se do pomoci budeme moci zapojit, neboť na nás teď soustavně útočí CoS-IN a SN1,2,3... Každý den k nám dorazí tak dvě desítky útoků, já sám předevčírem přišel o 1000 falanxů při obraně, takže spíš budem sami žádat o pomoc, než že bychom ji v současnosti byli schopni efektivně poskytnout.
Návrat nahoru Goto down
skalice

skalice


Poeet p?íspivku : 51
Registration date : 26. 06. 07

přípravy na válku Empty
PříspěvekPředmět: Re: přípravy na válku   přípravy na válku Icon_minitime19/8/2007, 23:12

ASJ je už v klidu tak na ně přestante útočit,pokud jste někdo začal
Návrat nahoru Goto down
Sponsored content





přípravy na válku Empty
PříspěvekPředmět: Re: přípravy na válku   přípravy na válku Icon_minitime

Návrat nahoru Goto down
 
přípravy na válku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
WoF~Empire :: SPOLEČNÉ- jen VEDENÍ WoF aliancí-
Přejdi na: